HOUSEHOST Apartment: Łazarza street

  • 30 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 4 goście
  • 2 łożka

Usytuowany 13 min piechotą od Bazyliki Świętej Trójcy, HOUSEHOST Apartment: Łazarza street Kraków o powierzchni 30 m² mieści się w centrum Krakowa. Ten apartament z widokiem na miasto zapewnia gościom bezpieczeństwo, oferując skrytkę depozytową.

W apartamencie Goście mają do dyspozycji garderobę, miejsce do siedzenia i pełnowymiarową kuchnię ze zmywarką. Obiekt noclegowy posiada kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

HOUSEHOST Apartment: Łazarza street posiada dostęp do kuchni z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

Apartament jest usytuowany w dzielnicy Centrum i oferuje szybki dostęp do Wiaduktu kolejowego w Krakowie Grzegórzkach, w prawie 200 m. Atrakcje blisko 1-pokojowego HOUSEHOST Apartment: Łazarza street to Rynek Główny, który jest w odległości 18 min spacerem. Planty krakowskie leży w około 1 km stąd. W pobliżu obiektu noclegowego znajduje się przystanek autobusowy Main Station East, w odległości 15-minutowego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near HOUSEHOST Apartment: Łazarza street Kraków
Krakowcharm No4 Old Town Hideaway
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Krakowcharm No4 Old Town Hideaway

9.2
Wspaniały 5 opinii
41 m od nieruchomości
KrakowCharm No3 City Center
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

KrakowCharm No3 City Center

9.0
Wspaniały 3 opinie
41 m od nieruchomości
USD 134 USD 121
za noc
kołłątaja Apartament
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

kołłątaja Apartament

4.0
Przyjemnie 1 opinia
138 m od nieruchomości
USD 87 USD 78
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice
    26 km

    Stacje kolejowe

    PKP Kraków Główny
    500 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w HOUSEHOST Apartment: Łazarza street jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w HOUSEHOST Apartment: Łazarza street dostępny jest za darmo.
    • Czy HOUSEHOST Apartment: Łazarza street akceptuje zwierzęta?
      Niestety HOUSEHOST Apartment: Łazarza street nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie jest kuchnia?
      W apartamencie goście znajdą kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice
    26 km

    Stacje kolejowe

    PKP Kraków Główny
    500 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    HOUSEHOST Apartment: Łazarza street Kraków

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij